TRSohbet - Sohbet Odaları

TRSohbet - Sohbet ve chat aramaları için kullanıcılarına hizmet veren, sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesini sağlayan Türkiye'nin en iyi sohbet sitesidir.

TRSohbet - Hakkımızda

TRSohbet - 1998 yılından günümüze uzanan IRC ( internet relay chat ) serverları arasına ilk olarak 2005 yılında hizmet yapmaya başlamıştır. Hizmete açıldığı günden itibaren türkiyede sayılı olarak gösterilen başarıya ulaşmış bir IRC serveri konumuna gelmiştir. Gelinen bu noktada tabiyki en büyük başarı bizi yalnız bırakmayan kullanıcılarımızdır.


İnternet üzerinde gelişen teknolojik çağa ayak uydurmak zorunda kalan TRSohbet ilk zamanlarda sadece mIRC ve Web site üzerinden kullanıcılarına sohbet imkanı sağlıyordu. Teknoloji ile gelen değişiklikler durumunda kendini geliştiren ve birçok arama hizmet veren sitemiz artık telefon, table v.b cihazlar üzerindende IRC sohbet ağına kullanıcılarının rahat bir şekilde bağlantı kurmasını sağlıyor.


TRSohbet - teknojiyi sürekli takip eden ve IRC sohbet kullanıcılarına bu yenilikleri ilk olarak sağlayan bir Chat kuruluşudur. Daha rahat ve kullanışlı bir sohbet odaları istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!